baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste apele z okazji

zakończenia roku szkolnego 2022/2023

"Lubię wracać tam, gdzie byłem już…”
Wojciech Młynarski

 

    22 czerwca w czasie Akademii przygotowanej przez uczniów klas siódmych pożegnaliśmy w Naszej Szkole Ósmoklasistów. Były to klasy 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f, które przywitały wszystkich pięknym polonezem.
    W części oficjalnej Pani Dyrektor wręczyła Złote Tarcze uczniom wyróżniającym się w nauce oraz Listy Gratulacyjne ich rodzicom. Najlepsi uczniowie zostali wpisani do Złotej Księgi. Zgodnie z tradycją naszej szkoły uhonorowano jedną z uczennic Medalem Integracji za piękną postawę wobec niepełnosprawnych.
    W programie artystycznym wiele wzruszeń dostarczyła uczestnikom prezentacja zdjęć - pamiątek ze wspólnie spędzonych lat. Łzy kręciły się w oku. Roztańczone dziewczyny z klas 8 zawirowały na parkiecie w ciekawej choreografii tanecznej. Jednak najwięcej emocji przeżyliśmy podczas występu ósmoklasistów Leny Szyban i Karola Stolarczyka, którzy podziękowali dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i uczniom za wspólnie spędzone chwile. Zaśpiewali "Lubię wracać tam, gdzie byłem już...” i podbili serca publiczności. Na koniec wszyscy zatańczyliśmy country. To były chwile pełne wzruszeń.
Ósmoklasiści realizujcie marzenia i wracajcie wspomnieniami do naszej "Dwójki”
Z pewnością będzie nam Was brakowało.

    Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku, nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 8.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi uczniowie z klas I-IV wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/2023.
    Na początku Pani Dyrektor Anna Kurcab-Kościańska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców podziękowaly za wspópracę zgromadzonym rodzicom, nauczycielom i uczniom oraz złożyły życzenia bezpiecznych i słonecznych wakacji.
    Część artystyczną zaprezentowali uczniowie z klas drugich pod czujnym okiem wychowawczyń. Występy naszych podopiecznych uświetnili tancerze z koła taneczno-kreatywnego - "Promyk" pod opieką p. Barbary Kwacz.
    Na zakończenie uroczystego spotkania przy piosence "Ostatni dzwonek" uczniowie z klas drugich i ich wychowawczynie pożegnali rok szkolny 2022/2023.
    Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

     Tego dnia również, o godz. 9.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas V-VII. Uczniowie klas szóstych zaprezentowali się w krótkim programie artystycznym, śpiewając wesołe piosenki wakacyjne. Pani Dyrektor złożyła serdeczne podziękowania, życząc wszystkim bezpiecznych wakacji. Do życzeń dołączają się również wychowawcy klas szóstych, którzy czuwali nad przebiegiem uroczystości.

Wychowawczynie klas siódmych
Wychowawczynie klas I-IV
Wychowawczynie klas V-V

apele zakon roku szkol2022 23

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii