baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

„Sprzątanie świata – Polska 2023”

    W piątek 15 września uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji Sprzątania świata.
Koordynatorem 30- tego już finału akcji był Zarząd Usług Komunalnych w Stargardzie. W działania zaangażowali się uczniowie klasy 4a oraz klasy 5 i 6 wraz z opiekunami. Porządkowaliśmy teren wokół szkoły oraz część A os. Zachód.
    Zachęcaliśmy lokalną społeczność do podejmowania działań, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, a w konsekwencji dzięki temu nie będziemy zaśmiecać i niszczyć środowiska. Uświadamialiśmy jak ważna jest prawidłowa segregacja odpadów do odpowiednich pojemników oraz ich szkodliwy wpływ na środowisko.

szkolny koordynator akcji Monika Sikorska

sprzatanie swiata 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii