baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

tytul swieto niepodl 2023

    11 listopada 1918 r. zakończyła się I wojna światowa. Tego dnia, po 123 latach niewoli, nasza Ojczyzna odzyskała wolność. Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole miały ciekawy przebieg. W piątek 10 listopada 2023 r. mogliśmy oglądać wystawę poświeconą Bohaterom Tamtych Dni oraz prezentacje multimedialne dotyczące odzyskania przez Polskę niepodległości. W czasie przerw towarzyszyła nam muzyka patriotyczna. Ponadto nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do Hymnu". O godzinie 11.11 uczniowie naszej szkoły zgromadzili się w holu, aby wspólnie z nauczycielami odśpiewać tę ważną dla naszego kraju pieśń - hymn Polski - "Mazurek Dąbrowskiego". Uczniowie i nauczyciele, aby podkreślić uroczysty charakter tego dnia, ubrali się w stroje galowe i przypięli kotyliony. Nasi najmłodsi uczniowie z klasy 1a i 1b przepięknie zaśpiewali piosenkę "11 Listopada". Tegoroczną akcję wspaniale przygotowały i poprowadziły: Małgosia i Julia z klasy 8b, a przy obsłudze szkolnego sprzętu nagłaśniającego pomagali chłopcy z klasy 8a i 8b. Serdecznie dziękujemy.

Materiał nadesłała p. Joanna Betler

swieto niepodleglosci 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu