baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Nauka poprzez zabawę

    Dnia 22.05.2024r. odbył się po raz kolejny Międzyprzedmiotowy Turniej „Naukowa Szuflandia”. Uczniowie klas V-VII rozwiązywali zadania z matematyki, informatyki, biologii i geografii. Młodzi Adepci Chemii (koło chemiczne) pod kierunkiem p. Moniki Sikorskiej przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek klas czwartych pokaz doświadczeń chemicznych. Ci uczniowie mogli również wziąć udział w grach matematycznych przygotowanych przez uczniów klasy VIIa pod kierunkiem p. Małgorzaty Lewandowskiej. Cały turniej poprzedził Konkurs Plastyczny „Matematyka w przyrodzie”. Najlepsze plakaty zostały nagrodzone (I miejsce - klasa VIb, II miejsce - klasa VIIc, III miejsce - klasa Va).
Wyniki turnieju:
• w poziomie klas piątych
I miejsce - klasa Vc,
II miejsce - klasa Va,
• w poziomie klas szóstych
I miejsce - klasa VIa,
II miejsce - klasa VIb,
• w poziomie klas siódmych
I miejsce - klasa VIIb,
II miejsce - klasa VIIa.
    Projekt „Naukowa Szuflandia” zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele: M. Sikorska, M. Lewandowska, E. Gajewska, U. Śmigielska, A. Silska, E. Bączyńska, M. Kolany, B. Żych.

Materiał nadesłała p. Elżbieta Gajewska

naukowa szuflandia 2 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii