baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Zakończenie Projektu "Podróż w krainę przyjaźni"

    Dobiega końca Projekt edukacyjny "Podróż w krainę przyjaźni".
Jednak, zanim Nastka wróci do swojej szkoły w Głogowie to opisze ostatnie przeżycia w naszej placówce.

PROJEKT TRANSGRANICZNY MOST PRZYSZŁOŚCI
    Wtorek był to dzień sportowy z Projektem Transgraniczny Most Przyszłości. Nastka, również zagościła w drużynie chłopców, naszej szkoły. Trochę kosza, spróbowała tutaj swoich sił, przy współpracy z uczniem z 7B. Nie obyło się bez drużyny piłkarskiej, została zaproszona do wspólnego zdjęcia, miała okazję sił na bramce, z potrzebną chwilą na odpoczynek. Postawa naszych sportowców z siódmych klas, wskazuje jednoznacznie, przyjaźń i szacunek, to ważne cechy w naszej szkole, nie są one nikomu obce. Realizując w szkole Projekt Transgraniczny Most Przyszłości, uczniowie klas siódmych, wspólnie z gośćmi, z uczniami klas siódmych z Niemiec, bawili się mierząc w różnych konkurencjach. Nastka, także brała udział w projekcie, pod opieką uczennicy z 7B, z niecierpliwością oczekiwała gości i dobrze się bawiła.
    Były również sztalugi, dział plastyczny, tutaj Nastka odwiedzając kilka stanowisk mogła pobawić się w projektantkę i malarkę. Każdy zespół projektował własnego motyla, następnie go malował. Odwiedziła, dział kulinarny, gdzie lepiła pyszne pierogi. Praca w grupie, to dobry sprawdzian życzliwości i zgodnego współpracowania.

NASTKA W KLASIE 7 B NA JĘZYKU ANGIELSKIM I JĘZYKU POLSKIM
    Uczniowie klasy 7B, kolejny raz dowiedli tego, jaką przyjemność sprawia im dobra zabawa i zgodna współraca. 06.06.2024 do klasy zaprosili Nastkę, która niesie przesłanie PRZYJAŹNI. Nastka mogła się ,,przekonać’’, jak to jest być uczniem siódmej klasy.
    Na języku angielskim ,,pracowała’’ na równi z uczniami. Otrzymała od uczennicy z klasy książkę i śledziła, to, co robili pozostali. Pomoc koleżanki obok, równie się przydała:)
    Na języku polskim Nastka, próbowała sił, przy karcie pracy lektury ,,Zemsty’’ Aleksandra Fredro, uczennice, również tutaj chciały, by dobrze się czuła w naszej klasie, wzięły ją pod swoje skrzydła. Nastka dzielnie się spisywała i podołała, zdobywając szczebel siódmej klasy. Przyjaźń, szacunek nie są to słowa obce naszym uczniom :)

SPACER SZLAKIEM STARGARDZKICH GRYFIKÓW
    Natomiast, w czwartek 6 czerwca 2024 roku uczniowie klasy 4a z wychowawczyniami i panią przewodnik wybrali się na spacer Szlakiem Stargardzkich Gryfików. W przechadzce po naszym pięknym mieście brała też udział koleżanka Nastka Głogowska, którą zachwyciły wspaniałe zabytki oraz bardzo ciekawe opowieści pani przewodnik. Pogoda była wymarzona. Znalazł się także czas na zabawę w parku i pyszne lody. Wspólnie spędzone chwile na pewno wszyscy długo zapamiętają.

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

projekt nastka 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii