baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uczniowie klasy IIId, pod opieką pani Anny Otolskiej, rozwijają swoje umiejetności programistyczne. Uczą się kodowania i tworzenia ciekawych projektów w programie Scratch. Swobodnie i intuicyjnie korzystają z nowoczesnego sprzętu w sali komputerowej. Z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem biorą udział w zajęciach. W tworzonych projektach mają możliwość wykazania się kreatywnością i wyobraźnią. To dla nich wspaniała przygoda, świetna zabawa i ogrom satysfakcji.

 uczniowie klasy 3 koduja w Sratchu 2016

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.