Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW

KLAS PIERWSZYCH

13 października w naszej szkole odbyło się Ślubowanie Uczniów Klas Pierwszych. Pasowanie na ucznia, to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole. Uczniowie wzięli udział w swojej pierwszej akademii szkolnej, na której złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej. Po hymnie państwowym nastąpiła część oficjalna uroczystości. Pani wicedyrektor za pomocą atrybutu szkolnego dokonała ceremonii pasowania. Uczniowie oprócz pamiątkowych dyplomów otrzymali kuferki pełne niespodzianek. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Mirosławie za przygotowanie dekoracji.

pasowanie kl1 2020 21

materiał nadesłała p. Katarzyna Przybylska

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

"Piękna nasza Polska cała"

Dnia 8 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Stargardzie odbył się XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski klas I – III ,,Witamy w Wierszolandii”. Tegoroczny temat konkursu brzmiał ,,Piękna nasza Polska cała”.


Anna Woźniak z kl. II a zajęła I miejsce w kategorii klas II.
Małgorzata Jakubczak z kl. III b zajęła II miejsce w kategorii klas III.
Miłosz Krysiak z kl. I b otrzymał wyróżnienie w kategorii klas I.


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

materiał nadesłała p. Anna Otolska

miedz konk recyt klas 1 3 2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

XVI Międzyszkolny Konkurs dla klas III

"Czy znasz swoje miasto?"

Dnia 27 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Stargardzie dla uczniów klas III pod hasłem „Czy znasz swoje miasto?”.
Celem konkursu była popularyzacja naszego miasta, zachęcanie najmłodszego pokolenia do pogłębiania wiedzy o rodzinnym mieście oraz integracja środowisk szkolnych.
Do konkursu przystąpiły szkoły: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 6 i SP nr 7. Każda szkoła wytypowała 2 osobowy zespół, który zmagał się w konkurencji wiedzy o naszym mieście oraz po 2 osoby do konkursu plastycznego pt. ,,Stargard pod szczęśliwą gwiazdą”.


Wyniki konkursu:
I miejsce - SP nr 1
II miejsce - SP nr 5
III miejsce - SP nr 2


Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Małgorzata Jakubczak, Łukasz Sikorski z klasy IIIb oraz Aleksandra Szmit, Patrycja Dziki z klasy IIIc.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Uczniowie dostali dyplomy oraz nagrody książkowe. Sponsorem upominków był Urząd Miasta oraz Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi.


Organizatorzy konkursu:
Agnieszka Borowska
Małgorzata Pabian
Beata Skupińska
Katarzyna Przybylska
Anna Otolska
Anna Dąbrowska
Krystyna Drewniak

materiał nadesłała p. Anna Otolska

miedzszk konk wiedzy o stargardzie2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

 

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

"Piękna nasza Polska cała"

Dnia 1 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Piękna nasza Polska cała” dla uczniów z klas I-III. W konkursie brało udział 19 uczestników. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Organizatorami konkursu były panie: Anna Otolska, Joanna Żuchlińska, Małgorzata Czuryło, Małgorzata Gawrysiak, Iwona Spendowska. Jury wybrało zwycięzców.
Wyniki konkursu:


I MIEJSCE:
Miłosz Krysiak kl. I b
Anna Woźniak kl. II a
Małgorzata Jakubczak kl. III b
II MIEJSCE:
Oliwier Klicikowski kl. I b
Mikołaj Abramczyk kl. II b
Aleksandra Szmit kl. III c
III MIEJSCE:
Agata Szablewska kl. I c
Hanna Famulska kl. II c
Julia Czerniak kl. III b


Uczniowie: Miłosz Krysiak, Anna Woźniak, Małgorzata Jakubczak będą reprezentować szkołę w XIX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I-III ,,Witamy w Wierszolandii”.
GRATULUJEMY!

materiał nadesłała p. Anna Otolska

szk konk recytat kl 1 3 2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

 

Szkolny Konkurs Plastyczny Klas I-III SP

"STARGARD POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ"

22 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I - III pod hasłem ,,Stargard Pod Szczęśliwą Gwiazdą’’. Zadaniem było wyrażenie plastycznie tego, co dla każdego osobiście znaczy to hasło. W konkursie brało udział 20 uczestników. Zastosowana została w pracach technika ,,Collage’’. Prace były bardzo ciekawe i ładne, każdemu zależało na tym aby jak najlepiej oddać uroki i podkreślić piękno naszego miasta. Organizatorkami konkursu były panie: Iwona Prajzendanc, Małgorzata Czuryło, Czesława Gut i Katarzyna Szyłańska. Jury wybrało zwycięzców przyznając wyróżnienia. Było ciężko, ponieważ każda praca była wyjątkowa.
Wyniki konkursu:
Wyróżnienia otrzymują uczniowie:

Klasy I:
Miłosz Słowik kl I B
Filip Kocikowski kl I C
Klasy II:
Alicja Zalas kl II A
Liliana Zakrzewska kl II D
Klasy III:
Patrycja Dziki kl III C
Małgorzata Jakubczak kl III B

Uczennice Patrycja Dziki, Małgorzata Jakubczak będą reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Wiedzy o Stargardzie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!


materiał przesłała p. Iwona Prajzendanc

szk konk plast kl1 3SP 2019

Zaprzaszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii