baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE

    Uczniowie klasy III c wykonali drugie zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Kreatywne Prace Plastyczne. W październiku poznali technikę malowania na kartce pokrytej gazą opatrunkową, na której wykonali prace za pomocą farb plakatowych pt. „Chryzantemy”. Przed przystąpieniem do zadania obejrzeli ilustracje przedstawiające właśnie te kwiaty, co było inspiracją do wykonanych prac.

Materiał nadesłała p. Alicja Laskowska-Maślany

kreat prace plast 2023