baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Dyni w klasach I-III

    31 października obchodzimy Święto Dyni. W tym dniu uczniowie klas I–III poznali jak zdrowe jest to warzywo, nie zabrakło zabaw integracyjnych, plastycznych oraz muzyczno – ruchowych.
    31 października to także data Halloween. Z okazji obchodzonego w krajach anglojęzycznych święta, uczniowie poznali bliżej tę tradycję, na szkolnych korytarzach nie zabrakło również tradycyjnych strojów.
    Lekcje angielskiego to nie tylko nauka słówek i gramatyki, to też poznawanie kultury, dlatego uczniowie klasy III b w ramach realizowanego projektu edukacyjnego „Językowe przygody w klasie lingwistyczno – informatycznej”; podążając śladami krajów anglojęzycznych zapoznali się z tradycjami, wierzeniami i zwyczajami Święta Zmarłych w Anglii. Dzieci dowiedziały się wszystkiego o „trick or treat” oraz poznały przydatne na Halloween zwroty.
Był to dzień pełen uśmiechu i zabawy!!!

Materiał nadesłała p. Monika Szyszka

dzien dyni kl 1b 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii