baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

“Tłusty czwartek” w klasach I-III

    Uczniowie klas najmłodszych i ich wychowawczynie z wielką radością obchodzili tłusty czwartek. Zgodnie z tradycją, w ostatni czwartek przed Wielkim Postem można bez ograniczeń zajadać się pączkamii i innymi słodkościami. Dzięki temu, zgodnie z przesądem, każdy może liczyć na pomyślność przez resztę roku. W ten dzień poznawali i utrwalali polską tradycję, śpiewali piosenki o smakołykach i plastycznie "dekorowali tłuste wypieki".
Zapraszamy do galerii słodkich zdjęć.

Materiał nadesłała p. Agnieszka Borowska

tlusty czwartek kl1 3 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii