baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Szkolne Walentynki w klasach I-III

    W tym roku uczniowie naszej szkoły, aż przez trzy dni świętowali Walentynki.
Niektóre z klas postanowiły tego dnia wybrać się na ciekawe warsztaty, jednak Ci, co zostali w szkole, mieli nie mniej atrakcji.
    Klasa 1a udała się do Bastei, która jest oddziałem Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Stargardzie. Dzieci przechodząc przez cztery poziomy wystaw, mogły w sposób niemal namacalny dotknąć historii. Pisanie w wosku, składanie potłuczonych naczyń, przymiarki średniowiecznego hełmu oraz oglądanie fotografii zrobionych przeszło sto lat temu to tylko jedne z wielu atrakcji.
    Klasa 2a spędziła miło czas na kreatywnych warsztatach w Progres Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka. Dzieci wykonały cudowne walentynkowe serduszko na drewnianej deseczce.
    Klasa 2c wybrała się na warsztaty walentynkowe do Pracowni Kulinarnej Cook & Fun. Dzieci samodzielnie wykonały walentynkowe serniczki na zimno z galaretką, pastelowe serduszka z kruchego ciasta oraz truskawkowo-bananowe smoothie. Była to ciekawa przygoda kulinarna, miło spędzony walentynkowy czas i okazja, by doskonalić swoje umiejętności praktyczne. Wszystkim walentynkowe słodkości bardzo smakowały.
    Klasa 3b w ramach realizacji projektu edukacyjnego “Językowe przygody w klasie lingwistyczno-informatycznej” poznała tradycje walentynkowe na świecie.
    W szkole dzieci oglądały filmy edukacyjne dotyczące Dnia Świętego Walentego, poznały historię tego dnia, nie zabrakło wspólnych zabaw, zajęć plastycznych, gier i quizów także interaktywnych. Na szkolnym holu na wszystkich czekały walentynkowe fotobudki oraz kiermasz słodkości, na którym również nie zabrakło gotowych walentynek oraz kwiatów.

Matriał nadesłała p. Alicja Laskowska-Maślany

walentynki klasy1 3 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii