baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Walentynki w klasie 2c

    14 lutego klasa 2c wybrała się na warsztaty walentynkowe do Pracowni Kulinarnej Cook&Fun. Według zasady M. Montessori bardzo ważne jest nie tylko spożywanie posiłków, ale również ich przygotowanie. Dzieci samodzielnie wykonały walentynkowe serniczki na zimno z galaretką, pastelowe serduszka z kruchego ciasta oraz truskawkowo-bananowe Smoothie. Była to ciekawa przygoda kulinarna, miło spędzony walentynkowy czas i okazja, by doskonalić swoje umiejętności praktyczne. Wszystkim walentynkowe słodkości bardzo smakowały!

Materiał nadesłała p. Katarzyna Rudzka

walentynki 2c 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii