baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Światowy Dzień Kota

    Wbrew pozorom, nie każdy kraj obchodzi Światowy Dzień Kota w tym samym dniu. Jedynie w dwóch państwach jest on celebrowany 17 lutego: w Polsce i we Włoszech. Światowy Dzień Kota ma podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka oraz zwrócić uwagę na niesienie pomocy wolno żyjącym zwierzętom.
    Nasi uczniowie z okazji tego święta zapoznali się z ciekawostkami dotyczącymi kotów, ich budową, żywieniem, korzyściami dla zdrowia jakie niesie przebywanie z kotem, obejrzeli filmiki i poznali różne rasy kotów.
    Na zakończenie obchodów Dnia Kota, uczniowie klasy 3c wykonali papierowe kotki, którym nadali kocie imiona.

Materiał nadesłała p. Alicja Laskowska-Maślany

dzien kota 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii