baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wiosenna wyprawa klasy 2b

do świata roślin

    9 kwietnia klasa 2b wraz z wychowawczyniami udała się do Centrum Ogrodniczego przy ul. Piłsudskiego w Stargardzie. Dzięki uprzejmości pani pracującej w tym miejscu uczniowie usłyszeli wiele ciekawostek na temat roślin, podziwiali wiele gatunków kwiatów, krzewów oraz drzew owocowych, które można zakupić i posadzić w swoim ogrodzie. Obejrzeli także akcesoria i narzędzia niezbędne do uprawy roślin. Dzieci odwiedziły również ogromne szklarnie, w których mogły zobaczyć, w jaki sposób uprawia się duże ilości kwiatów w taki sposób, aby zapewnić im najlepsze warunki do rozwoju.
    Po powrocie do szkoły, zaopatrzeni w wiedzę i pełni energii do pracy, uczniowie posadzili kwiatki, które będą pielęgnować cały rok.

Materiał nadesłała p. Małgorzata Adamczyk

wyprawa do swiata rosl 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii