baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień adaptacyjny

    Uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w maju w dniu adaptacyjnym. Brali udział w lekcjach klas siódmych i ósmych. Celem tego było pokazanie młodszym dzieciom jak wygląda dzień w szkole w drugim etapie edukacyjnym. Nauczyciele przedmiotowi włączali młodszych uczniów w przebieg zajęć i sprawili, że czuli się oni zaangażowani oraz dobrze się bawili. Uczniowie klas starszych z zaangażowaniem opiekowali się młodszymi kolegami.
Okazuje się, że nie taka szkoła straszna:)

Materiał nadesłała p. Joanna Koczorowska

dzien adaptacyjny 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii