baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Upominek dla mam z masy solnej

    Uczniowie klas 1b i 2c na zajęciach z modułu przyrodniczego poznali przepis na idealną masę solną. To świetny materiał dla dzieci, z którego można tworzyć dekoracje lub modele. Jej przygotowanie jest bardzo proste - potrzebujemy mąkę, sól i wodę. Można ją również zabarwiać dodając podczas wyrabiania barwniki spożywcze lub przyprawy. Z masy solnej powstały upominki dla mam - piękne serca na Dzień Mamy.

Na zajęciach został wykorzystany sprzęt zakupiony w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.

Materiał nadesłała p. Monika Sikorska

masa solna lek 2023

Zapraszamy do obejrzenia filmu