baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Pisanki

    Uczniowie klasy 2b, w ramach modułu przyrodniczego, zapoznali się z techniką decoupageˈu zwaną „metodą serwetkową”. Zwykłe jajka zamienili w niezwykłe pisanki. Wykorzystując delikatne wzory z papieru i naklejając je stworzyli własne kompozycje. Samodzielnie przygotowane pisanki ożywią świąteczny koszyczek i będą ozdobą wielkanocnego stołu.
    Podczas zajęć wykorzystano pomoce zakupione w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

materiał nadesłała p. Monika Sikorska

pisanki 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii