baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

MYDEŁKA GLICERYNOWE

    Wiosna w pełni, więc czas na pielęgnację skóry. Najlepiej samodzielnie wykonanymi mydełkami. Te wykonane na bazie gliceryny regenerują skórę, czynią ją miękką i gładką. Gliceryna przyśpiesza również gojenie ran i reguluje proces złuszczania skóry. Unikalne produkty ręcznie wykonane z dodatkiem olejków eterycznych i wyjątkowych aromatów są idealne do relaksacji. Takie cuda tylko w pracowni chemicznej podczas warsztatów koła chemicznego. Młodzi Adepci Chemii obudzili swoją kreatywność i stworzyli swoje małe pachnące dzieła sztuki.
    Podczas zajęć wykorzystano materiały zakupione z programu #LaboratoriaPrzyszłości.
Zapraszamy do odwiedzania bloga Młodych Adeptów Chemii redagowanego przez uczniów naszej szkoły (https://blog-chemia-sp2stargard.blogspot.com/).

materiał nadesłała p. Monika Sikorska

mydełka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu