baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Chłopaka

    29.09 w piątek z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski jak co roku przygotował kilka niespodzianek dla uczniów naszej szkoły. Od wczesnych godzin rannych na holu wszyscy amatorzy słodyczy mogli zakupić ,ciasto, galaretki i inne słodkości przygotowane specjalnie dla nich. Przeprowadzony również został quiz z wiedzy o chłopakach i ich zainteresowaniach dla wszystkich chętnych dziewcząt z klas 4-8. Zwyciężczynią została Maja Bakuła z klasy 8b. Ponadto wśród przedstawicielek płci pięknej przeprowadzono głosowanie na Mistera Szkoły, którym w tym roku został Szymon Szymoniak z klasy VIa. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich uczniów do zabawy podczas kolejnych imprez organizowanych przez samorząd.

S.U

dzien chlopaka su zd1 2023

dzien chlopaka su zd2 2023