baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"Dzień Chłopaka" w SP nr 2

    Z okazji Dnia Chłopaka, który obchodziliśmy w piątek 30.09 Samorząd Uczniowski zorganizował plebiscyt "Na Największego Dżentelmena" w szkole. Głosy oddawać można było na uczniów i nauczycieli. Nowością było kategoria "Najprzystojniejszy Uczeń" i "Najprzystojniejszy Nauczyciel". W tym roku zwycięzcami wśród uczniów byli Patryk Iwański z klasy 7c jako Największy Dżentelmen wśród uczniów, Najprzystojniejszym uczniem głosami ładniejszej części naszej szkoły wybrany został Jeremi Małysz z klasy 8a. Wśród nauczycieli bezkonkurencyjny okazał się pan Ireneusz Pabian zostając jednocześnie Największym Dżentelmenem i Najprzystojniejszym Nauczycielem w szkole. Poza udziałem w plebiscycie można było posłuchać muzyki podczas przerw i zjeść przygotowane przez dziewczęta z S.U. słodkie babeczki i ciasto. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zabawy podczas kolejnych imprez organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

Samorząd Uczniowski

dzien chlopaka 2022 SU z1

dzien chlopaka 2022 SU z2

dzien chlopaka 2022 SU z3