baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

4 maja 2016 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 225 rocznicy uchwalenia konstytucji, która przeszła do historii pod nazwą Konstytucji 3 Maja. Program artystyczny, składający się z rysu historycznego, okolicznościowych wierszy i pieśni oraz prezentacji multimedialnej, przygotowali uczniowie klas: IV b i II g, pod kierunkiem wychowawców: M. Osiejuk, J. Zakrzewskiej, H. Kiłyk i E. Rudzik. Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, uczniowie, obejrzeli i wysłuchali z uwagą i w skupieniu tej lekcji polskiej historii i patriotyzmu.

apel 3 maja2016

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.