baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

14 maja, czyli w sobotę przypada Światowy Dzień Scratcha. W piątek 13 maja w naszej szkole zostały zorganizowane zajęcia dla klasy VA,  podczas których "Mistrzowie Kodowania" udzielali wsparcia koleżankom i kolegom  z klasy w czasie opracowywania wspólnego projektu w  Scratchu.  Uczniowie pracując w środowisko programowania  Scratch, mieli okazję wykazać się umiejętnością twórczego rozwiązywania problemów, kreatywnością i wyobraźnią. "Mistrzowie Kodowania" dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami ze swoimi rówieśnikami. Podczas wspólnego kodowania uczniowie, nie tylko zdobywali nowe umiejętności programowania ale również dobrze się bawili.  Zajęcia poprowadził p. Bogdan Żych, nauczyciel informatyki.

miedzynarodowy dzien scratcha2016

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.