baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wizyta w Stargardzkim Centrum Nauki Filary

    10 listopada klasa 4b wraz z wychowawcami uczestniczyli w zajęciach w Stargardzkim Centrum Nauki Filary. Uczniowie zwiedzili cały obiekt, zapoznając się z ciekawą wystawą, rozwiązując różnorodne łamigłówki i zagadki.
Tematem warsztatów integrujących były maszyny oblężnicze, służące do walk w otwartym polu lub na morzu. Uczniowie poznali budowę i znaczenie maszyn prostych. W trakcie zajęć uczestnicy wcielili się w konstruktorów machin oblężniczych oraz fortyfikacji. Najlepsza zabawa była podczas tworzenia machin z patyczków i chrupków, a następnie ich burzenie.

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

filary 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii