baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Sukces naszych uczniów

w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju

Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

    Dnia 18.04.2024r. w obiektach Zespołu Szkół nr 1 w Stargardzie zostały przeprowadzone Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla uczniów szkół podstawowych. W turnieju tym nasi uczniowie: Lilianna Zakrzewska z kl. VIId, Sebastian Bryguła z kl. VIIIa oraz Marcel Sęk-Wojciechowski z kl. VIIIa zajęli drużynowo III miejsce. Opiekunem przygotowującym uczniów do turnieju był p. Bogdan Żych.
    Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!