baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

    Kolejny raz – 29 września – braliśmy udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Głównym celem święta jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Jest ono obchodzone w szkołach i bibliotekach, gdzie organizuje się sesje czytelnicze.Oprócz bibliotekarzy w roli czytających wystąpili także nauczyciele klas 0-VIIInauczyciele świetlicy, dyrekcja szkoły oraz uczniowie.
    W tym dniu dzieci mogły też zobaczyć jak wygląda praca w bibliotece, opowiedzieć o swoich ulubionych książkach czy poznać nowe propozycje oglądając wystawę prac plastycznych przedstawiającychksiążki. Odbywały się również dyskusje z dziećmi i młodzieżą na temat: Dlaczego warto czytać książki?.

Wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy aktywnie włączyli się w naszą akcję dziękujemy.


Bibliotekarki:
Beata Kowalczyk i Renata Kopa

dzien glos czyt 2023 2

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii