baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

„Walentynkowa akcja charytatywna”

    W dniach 15 i 16.02 Szkolny Wolontariat i Samorząd Uczniowski zorganizowały akcję mającą na celu pomoc dwójce ciężko chorych dzieci Hani i Adasiowi. W trakcie akcji można nabyć słodkości, maskotki wykonane przez dzieci z naszej szkoły. Cały czas można zrobić sobie zdjęcie w walentynkowej oprawie, działa kwiatowa poczta i możliwość zakupu ręcznie wykonanych ozdób i biżuterii.

Serdecznie zapraszamy jeszcze jutro do udziału i wsparcia.

Organizatorzy

akcja charytatywna 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu1

Zapraszamy do obejrzenia filmu2