baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wycieczka klas szóstych do Berlina

    12 czerwca 2023 roku klasy: 6a, 6b, 6c, 6d zwiedzały Berlin. Celem wyjazdu było poznanie kultury, architektury i zabytków naszych zachodnich sąsiadów. W trakcie spaceru uczestnicy mogli kupić pamiątki z Berlina, m.in. magnesy, breloki, ołówki, a także spróbować przekąsek, jak Currywurst, czy kebab turecki. Oprócz obowiązkowych zabytków Berlina, jak: Katedra, Uniwersytet Humbolta, ulica Unter den Linden, Reichstag, Brama Brandenburska, Pomnik Holocaustu, Aleksander Platz, grupa zobaczyła stadion olimpijski oraz miejsce, w którym odrestaurowuje się stare samochody - Classic Remise.
    Na wycieczce uczestnikom dopisywały dobre humory. Podczas podróży był czas na wspólne śpiewanie piosenek i rozmowy o zbliżających się wakacjach.

Materiał nadesłały: p. Joanna Betler i p. Iwona Łopacińska

wycieczka berlin kl6 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii