baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

    4 września 2023 r. o godz. 8.30 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel dla klas I-IV, inaugurujący nowy rok szkolny. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, pani dyrektor Anna Kurcab-Kościańska przywitała uczniów - szczególnie ciepło tych, którzy właśnie rozpoczynają naukę w naszej szkole. Nie zabrakło również słów wdzięczności za to, iż dziś możemy uczyć się w wolnej Polsce.
    Apel uświetniła także część artystyczna przygotowana przez klasy drugie pod opieką pani Małgorzaty Pabian wraz z pozostałymi wychowawczyniami. Podczas występu uczniowie symbolicznie pożegnali wakacje, a także złożyli swoim kolegom życzenia przyjemnej nauki oraz obfitującego w sukcesy roku szkolnego.
    O godzinie 9.30 odbył się uroczysty apel dla klas V-VIII. Prowadzili go uczniowie klasy 5a i 5c, pod kierownictwem pani Zosi Gutowskiej. Żegnaliśmy wakacje i witaliśmy nowe obowiązki oraz wspominaliśmy wydarzenia z września 1939 roku - wybuch II wojny światowej. Pani dyrektor Anna Kurcab-Kościańska oficjalnie zainaugurowała nowy rok szkolny życząc wszystkim wielu sukcesów.

Materiał nadesłały p. Małgorzata Adamczyk i p. Zofia Gutowska

rozp roku szk 2023 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii