baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wyjazd klasy 4a i 5c na wykopki

    Agrodolinka w Gogolewie to zagroda edukacyjna, którą odwiedziliśmy 18 września 2023r. Uczniowie klasy 4a i 5c ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi brali udział w wykopkach. Przejazd na pole, omówienie etapów wzrostu ziemniaka, zbiór ziemniaków, posiłek na polu (pyszne chałki i kakao), karmienie zwierząt i „dojenie krowy” wypełniły nam część czasu przewidzianego na pobyt w Agrodolince. Po „pracy” zjedliśmy kiełbaski z grilla i mieliśmy czas na zabawę. Na placu zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami, dużą trampoliną, torem przeszkód, ścieżkami sensorycznymi, snopkami słomy, mogliśmy się świetnie bawić. Pobyt w Agrodolince sprawił nam wiele radości. Dziękujemy przemiłym gospodarzom za wspólnie spędzony czas.

Materiał nadesłała p. Alicja Grochowska

wykopki 4a 5c 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii