baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Obraz anamorficzny

    Fascynujący projekt. Obrazy anamorficzne, to technika, która polega na zniekształceniu kształtu obiektu w taki sposób, że jego prawidłowa forma staje się widoczna tylko pod określonym kątem lub za pomocą specjalnych narzędzi, jak krzywe zwierciadła. Rysowanie własnego rysunku wykorzystując siatkę może być bardzo interesującym doświadczeniem, szczególnie, jeśli chodzi o zrozumienie proporcji i perspektywy. Zadanie okazało się bardzo kreatywne, a dzieci miały okazję rozwijać swoją wyobraźnię. Krzywe zwierciadła to świetny sposób na eksplorację optyki.

materiał nadesłała p. Monika Sikorska

anamorfoza

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu