baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

„DZIEŃ DYNI”

    Dnia 31 października obchodzono DZIEŃ DYNI. Klasa VIId w ramach projektu Promocji Zdrowia, upiekła pyszne i zdrowe ciasteczka z dyni. Uczniowie wykonali również plakat z informacjami na temat pochodzenia tego pięknego warzywa, jego zdrowotnych właściwościach oraz ciekawostkach. Nie zabrakło również kreatywnych pomysłów na wykorzystanie dyni w kompozycjach dekoracyjnych.

Materiał nadesłała p. Agnieszka Kruk

dzien dyni 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii