baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

 

”Życzliwość to cecha wspaniała Przytulaj, pocieszaj we łzach
Daj z siebie człowieka innym Śmiej się, śpiewaj i baw”

 

    Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wyjątkowa okazja, podczas której ludzie z różnych zakątków świata jednoczą się, aby celebrować wartość uprzejmości i miłych gestów w życiu codziennym. 21 listopada nawet najmniejsze słowo czy uśmiech mogą sprawić, że świat staje się piękniejszy.
    W tym dniu dzieci z klasy 1a i 2a naszej szkoły przygotowały dla uczniów, nauczycieli i pracowników placówki niespodziankę – karteczki z miłym słowem do zerwania. Tym samym gestem okraszonym uśmiechem „poczęstowane” przez delegację klas zostały: pani dyrektor, wicedyrektor, w sekretariacie – Pani Kasia i Agatka, pedagog i psycholog, zaprzyjaźniona grupa zerówkowiczów z PM nr 5, a także wielu napotkanych pracowników, nauczycieli i uczniów. Dzieci wszędzie spotkały się z uśmiechem i odwzajemnionym życzliwym słowem.
    Warto celebrować tę wyjątkowe święto nie tylko 21 listopada, ale przez cały rok. Niech dobre uczynki sprawiają, że świat staje się miejscem pełnym życzliwości i wzajemnego szacunku.

 

Z życzeniami uśmiechu każdego dnia pozdrawiają uczniowie klasy 1a, 2a z wychowawczyniami

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

dzien zyczliwosc 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii