baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Obserwacja pogody

    Klasa 4a podczas lekcji przyrody poznała składniki pogody oraz jej cechy w różnych porach roku. Wskazywali zmiany zachodzące w przyrodzie związane ze zmianami pogody. Uczniowie projektowali doświaczenia obserwując etapy drogi Słońa nad widnokręgiem oraz zmianę długości cienia w zależności od pory dnia. Eksperymentowali z „chmurą w butelce” oraz doświadczyli zjawiska naelektyzowania.

materiał nadesłała p. Monika Sikorska

obserw pogody 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii